قوانین و نحوه ارسال

قوانین و مقررات وضع شده جهت حفظ حقوق تولید کنندگان ، خریداران و کاربران می باشد و نیز منطبق با قوانین تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است که فعالیت در این حوزه به معنای توافق کامل با آن می باشد. همچنین گروه نیلگون تعهد دارد تا حریم شخصی کاربر خود را حفظ نموده و در همین مسیر تمام تلاش خود جهت امن تر و راحت تر شدن استفاده از سایت را در نظر بگیرد. همچنین کیفیت و اصالت کلیه محصولات از طرف گروه ما تضمین می گردد .

ارسال کلیه سفارشات شما از طریق باربری و یا شرکت تیباکس و یا پست بر اساس درخواست مشتری انجام خواهد گرفت . در صورت موجود بودن کالای سفارشی شما حداکثر زمان تحویل 24 تا 48 ساعت می باشد . ولی در صورتی که سفارش شما موجود نباشد بسته به نوع  و تعداد  سفارش زمان آماده سازی متفاوت است .

 

با توجه به اینکه  محصولات صنایع دستی اثری هنری و کاملا دست ساز هنرمندان می باشد ممکن است در بعضی محصولات تغییراتی در طرح و نقش کالاهای موجود در سایت با موجودی واقعی در انبار ما باشد . لذا در صورت عدم موجودی کالا کالا با طرح و نقش مشابه مطابق نظر سفارش دهنده تامین خواهد شد و یا جهت اطمینان می توانید قبل از ثبت سفارش از طریق تماس و یا سایر راههای ارتباطی از موجود بودن کالا اطمینان حاصل کنید

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
0
Shares