فروش عمده گلدان های میناکاری

Curabitur luctus tortor non quam gravida ultrices

 گلدان ها و کوزه های مینا کاری شده در سایزهای 16 ، 20 ، 25 و 30 سانتی به صورت عمده فروشی جهت هدایای صنایع دستی تبلیغاتی و سازمانی و با قیمت های تجاری در بسته بندی های مختلف به فروش میرسد . جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت و تصاویر بسته بندی با ما تماس بگیرید .

هدایای گلدان میناکاریکوزه مینا با جعبه m84m69

 

 

 

جنس گلدان های مینا کاری شده از مس می باشد که توسط استاد مسگر با دقت ساخته شده و برای زیبا تر شدن بر روی آنها توسط استاد قلمزن در طرح ها و نقشهای مختلف قلمزنی می شودبا توجه به شکل گلدانهای ساخته شده معمولا نام های مختلفی بر روی آنها گذاشته شده اند اسامی این گلدانها صراحی ، شلغمی ، تنه گرد ، پاپیونی و ... می باشند که هر کدام در سایزهای مختلف تولید و به فروش میرسد .تمامی گلدانها علاوه بر زیبایی و استفاده به عنوان زینتی و دکوری قابلیت کاربردی و استفاده به عنوان گلدان و نگهداری گل را نیز دارند .پس از اتمام ساخت گلدان توسط استاد مسگر و قلمزنی توسط اساتید قلمزنی گلدانها لعابکاری شده و با حرارت 800 تا 900 درجه در کوره پخته می شوند تا آماده نقاشی شوند . هنرمند نقاش با ابزار مخصوص و رنگ های مخصوص میناکاری با دقت و ظرافت خاصی آنها را نقاشی می کند . طرح های اسلیمی ، ختایی ، پرداز از با توجه به سلیقه و ذوق استاد در میناکاری کوزه ها به کار می رود . پس از اتمام کار گلدانها را در کوره گذاشته مجددا و این بار 600 درجه حرارت می دهند تا علاوه بر براق شدن و پخته شدن رنگها جلوه خاصی به کار بخشیده شود .

گلدان میناکاری عمدهمدل های گلدان مینا کاری

فروش عمده گلدان میناکاری با استند طرح پایه فرشته

 

گلدان های میناکاری یکی از هدایای مورد استفاده در مراسم های ، جشن ها ، سمینارها ، هدای تبلیغاتی ، هدایای سازمانی و ارگانی و ... استفاده می شوند . با توجه به نوع بسته بندی ، جعبه ، باکس ، تندیس ، استند مورد استفاده برای گلدان نوع استفاده آن مشخص می گردد . گروه صنایع دستی نیلگون انواع طرح ها و مدل های پایه ها و استند ها را متناسب با نیاز شما برای شما فراهم کرده تا مشتریان محترم بتوانند متناسب با نیاز خود آنرا انتخاب و سفارش دهند .

 

فروش عمده گلدان میناگلدان مینا با جعبه شیشه ای

فروش به صورت عمده گلدان میناکاری با باکس موزه ایی ( پلکسی )

 

فروش عمده ایی گلدان و کوزه های میناکاری شده معمولا با توجه به کیفیت ، سایز و نوع جعبه یا پایه با قیمت های مختلفی انجام می گردد . گلدان های با کیفیت بالاتر معمولا قیمت بالاتری دارند . در گلدان های با کیفیت بالاتر علاوه بر زیر ساخت بهتر و قلمزنی ظریف تر و زیباتر دقت و ظرافت نقاشی توسط نقاش بهتر و زیباتر می باشد . علاوه بر این موارد نوع رنگ و لعاب استفاده شده در میناکاری نقش بسزایی در کار ایجاد می کند . رنگ های با کیفیت میناکاری براق ترند و جلوه خاصی با کار می بخشد که قابل مقایسه با رنگ های بی کیفیت نیستند .

 

فروش گلدان مسی میناکوزه مسی مینا کاری

کوزه های میناکاری شده با جنس مس به همراه جعبه های نفیس پارچه جیر در سایز های 16 ، 20 و 25 سانتی تولید و عرضه می گردد .قیمت گلدان های و کوزه هی های مسی مینا کاری با توجه به سطح کیفیت کار متفاوت می باشد . کیفیت گلدان های میناکاری با توجه کیفیت زیر ساخت ، قلم زنی روی گلدان ، کیفیت لعاب کاری ، نوع رنگ ها مناسب استفاده شده و ظرافت و زیبایی نقاشی انجام می گردد . قیمت کار های درجه یک برای گلدان میناکاری شده با زیرساخت مس به همراه جعبه برای گلدان های درجه یک به شرح ذیل می باشد .

گلدان 16 سانتی با جعبه : 75000 تومان - گلدان 20 سانتی با جعبه : 115000 تومان - گلدان 25 سانتی با جعبه : 150000 تومان

 

قیمت عمده گلدان مسی میناکاریخرید اینترنتی گلدان مینا با باکس

 

 گلدان مسی میناکاری شده با جعبه های ترمه در سایزهای 16 و 20 و 25 سانتی تولید و عرضه می گردد .

گلدان 16 سانتی با جعبه : 75000 تومان - گلدان 20 سانتی با جعبه : 135000 تومان - گلدان 25 سانتی با جعبه : 170000 تومان

 

 

 

تندیس کوزه مینافروش عمده تندیس گلدان مینا کاری

 

فروش عمده ایی تندیس گلدان و کوزه میناکاری شده با قیمت مناسب

تلفیق گلدان های میناکاری شده با تندیس هایی از جنس چوب و نقوش گره چینی ترکیب جذابی برای هدایای نمایشگاهی و یا سیمناری است . امکان حک لوگو و متن مورد نظر شما و طراحی تندیس با تغییرات مورد نظر شما میسر خواهد بود . تندیس گلدان می ناکاری در سایز های 16 و 20 و 25 سانت تولید و به فروش می رسد .

ست میناکاری گلدانm295

 

 

 فروش عمده ست گلدان های میناکاری شده با جعبه قلمکار

گلدان های ست شده و جفتی با جعبه هایی از جنس چوب و روکش پارچه سنتی و اصیل قلمکار با طرح هایی از بته ترمه در پارچه و فوم ساتن کشی داخل جعبه این ست هدیه را نفیس ، خاص و زیبا تر کرده است و مناسب برای هدایای خاص و ویژه شماست . تولید و فروش عمده ایی این ست های هدیه زیبا در  سایز های 16 و 20 و 25 سانت قابل سفارش است .

 

m288m292

فروش انواع ست های جفتی گلدان میناکاری با جعبه های نفیس ترمه به صورت عمده

 

جعبه های با پارچه ترمه یا طرح و رنگ های مختلفی و فوم ساتن کشی شده مخصوص گلدانهای میناکاری شده هدایای نفیس برای افراد خاص و ویژه هستند . جنس جعبه ها از چوب هستند که با پارچه های ترمه مزین شده اند و گلدانها در سایز های 16 و 20 و 25 سانتی درون آنها قرار می گیرند . امکان نصب پلاک و لوگوی شما بر روی جعبه وجود دارد .

 

m256

بشقاب و گلدان های ست شده میناکاری که با یک  طرح قلم و ترکیب رنگ و نقاشی کار شده اند از دیگر محصولات ویژه گروه هنری صنایع دستی نیلگون می باشد . که در سایز ها و طرح های مختلف تولید و به فروش می رسد

جهت مشاهده لیست قیمت محصولات  بر روی لینک زیر کلیک کنید و یا دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید

 

https://nilgoonmina.ir/minapot-price

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
0
Shares