لیست قیمت

تولید ساک قلمکاری

تولید ساک قلمکاری

تولید ساک قلمکاری توسط گروه صنایع دستی نیلگون

کیف یا ساک های قلمکاری سنتی جهت استفاده های گوناگون و کاربردی مورد استفاده قرار می گیرد و از دیرباز تولید میشده و مورد توجه بوده است . معمولا این کیف ها برای قرار دادن هدایای تبلیغاتی و سنتی بسیار مناسب بوده و مورد استفاده قرار میگیرد . همچنین جهت استفاده در منازل و یا خرید در فروشگاهها یا مراکز خرید کاربرد دارد . همچنین استفاده به عنوان دکوری و سنتی نیز کاربرد دارد . تولید ساک های قلمکاری با پارچه های سنتی قلمکار با طرح های مختلف بته جقه ، گل و برگ ، طرح های اسلیمی و … انجام می گردد . دسته این ساک ها پارچه ای و یا چوبی می باشد . معمولا اکثر آنها داری زیپ جهت بسته شده می باشند . تولید کیف های  دستی قلمکار معمولا در سایز های 35 *40 سانت ، 40*38 سانت ، 40*45 سانت ، 45*50 سانت ، 40*45 سانت ، 50*50 سانت ، 60*60 سانت تولید می گردد . این سایزها ی معمول در تولید کیف های قلمکار هستند . ولی اگر سایز سفارشی خواستید امکان تولید کیف های قلمکار با سایز مورد نظر شما وجود دارد . در زیر می توانید انواع ساک ها قلمکار به همراه سایز و لیست قیمت ها را مشاهده فرمایید .

ساک قلمکارساک قلمکار 1کیف دستی قلمکار قیمت ساک قلمکار

ابعاد این ساک  های قلمکاری 35 در 40 سانتیمتر می باشد با دسته بندی : قیمت 110000 تومان می با شد

 

طرح کیف قلمکار کیف دستی قلمکار

کیف قلمکار با ابعاد 40*38 با دسته چوبی : قیمت : 125000تومان

 

خرید ساک سنتی قلمکارتولید ساک قلمکار

کیف قلمکار با ابعاد 40*45 سانت : قیمت 160000 تومان

 

کیف قلمکار سنتی

کیف قلمکار ابعاد50*50 سانت : 200000 تومان

کیف قلمکار سنتی 1

 ساک قلمکار ابعاد60*60 سانت : 250000تومان

 

کیف های قلمکار با دسته چوبی  تحمل وزن بیشتری نسبت به کیف های دسته های پارچه ایی یا بندی دارند  اگر اقلامی که در کیف می خواهید قرار دهید سنگین هستند پیشنهاد ما به شما استفاده از کیف های قلمکاری دسته چوبی می باشند البته با توجه به اینکه در تولید کیف های قلمکاری دسته چوبی نسبت به دسته بندی از پارچه بیشتری استفاده شده و هزینه چوب ها نیز اضافه می گردد قیمت آنها نسبت به دسته پارچه ایی بیشتر می باشد

 

خرید عمده ساک یا کیف قلمکاری

جهت خرید عمده کیف و ساک های دستی و سنتی قلمکار و یا تولید با ابعاد دلخواه شما با ما تماس بگیرید . با خرید عمده ساک های قلمکاری می توانید از تخفیفات ویژه ما بهرهمند شوید .

 

تولید انواع ساک های قلمکاری در ابعاد دلخواه شما

ساک های قلمکاری کاربرد های مختلفی دارند از جمله آنها استفاده در هدایای تبلیغاتی و سازمانی می باشد با توجه به اینکه علاوه بر اینکه زیبا و چشم نواز است کاربردی و قابل استفاده می باشد تولید انواع ساک های قلمکاری در دو مدل دسته بندی  یا چوبی در سایز و ابعاد دلخواه شما تولید و عرضه می گردد .

تولید و عرضه ساک های قلمکاری در کمترین زمان

ساک های قلمکاری در ابعاد استاندارد و رند بازار عمدتا به تعداد انبوه در انبار ما موجود می باشد و می توانیم در کمترین زمان برای شما ارسال کنیم . در صورتی که سفارش اختصاصی در ابعاد مورد نظری داشته باشد قادر هستیم در کوتاه ترین زمان برای شما تولید و آماده ارسال کنیم .

تولید ساک های قلمکاری در کمترین زمان

 

تولید ساک های قلمکار با پارچه های مرغوب و با کیفیت قلمکار

ساک ها و کیف های قلمکاری تولیدی در کارگاه های صنایع دستی نیلگون با پارچه های مرغوب ، با کیفیت و اصل قلمکاری تولید و عرضه می گردد . جنس پارچه ها با یستی ضخامت مناسب را داشته باشد و همچنین از نوع کتان پنبه باشد تا رنگ پذیری خوبی داشته باشد . در اینصورت پس از چاپ زنی و تولید پارچه ها خیلی جذاب و زیبا شده و به طبع ساک های تولید شده با این پارچه ها دارای کیفیت بالاتر ، دوام و استحکام بیشتری خواهد بود . در خرید ساک های قلمکاری بایستی به نوع پارچه و متریال مصرفی توجه گردد .

 

 

 

پشتیبانی تلفنی و پیام در واتساپ : 09138750715 **** 09132695546

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *