لیست قیمت

هدایای تبلیغاتی صنایع دستی

هدایای تبلیغاتی صنایع دستی

هدایای تبلیغاتی صنایع دستی | هدایای نفیس صنایع دستی | هدیه مدیریتی خاص

 معمولا صاحبان کسب و کارها ، شرکت ها و سازمان ها همواره برای معرفی برند یا کسب و کار خود در موقعیتها و زمان های مختلف  به دنبال هدایای تبلیغاتی متناسب خود هستند . نفیس بودن ، فاخر بودن ، قیمت مناسب ، تولید ایرانی و داخلی ، بسته بندی مناسب و شیک ، کیفیت خوب ، هنری و کاربردی بودن از جمله مواردی است که مدیران و صاحبان سازمان ها و شرکت ها در انتخاب هدایای سازمانی و نمایشگاهی خود مدنظر قرار می دهند. در صورتی که هدیه مناسب ، مفید و جذابی برای مخاطبان خود انتخاب کنید بدون شک آنها را بطور ناخودآگاه مجبور خواهید کرد آن هدیه در تا مدتها نزد خود نگه دارند و با توجه به اینکه شما برند و لوگوی خود را برآن نصب کرده اید همواره آنرا در معرض دید آنها قرار داده اید و این یعنی تبلیغی موثر ، کاربردی و بلند مدت  پیشنهاد ما به شما دقت در انتخاب هدایای تبلیغاتی و نمایشگاهی است تا بتوانید مشتریان خود را وادار به حفظ آنها کنید . در این مطلب ما به شما انواع هدایای هنری ، سنتی ، صنایع دستی در رنج های قیمتی مختلف با بسته بندی های شیک ، خاص و متفاوت را معرفی می کنیم تا شما بتوانید متناسب با بودجه و موقعیت خود آنها را انتخاب کنید . هدایای صنایع دستی میناکاری ، هدایای نمایشگاهی خاتم کاری ، هدایای هنری و سازمانی مس و فیروزه کوب ، هدایای تبلیغاتی قلمزنی ، هدایای تبیلغاتی هنری و ایرانی از جمله هدایای ارائه شده می باشد .

 

گروه اول : هدایای تبلیغاتی میناکاری

اگر به دنبال هدایای نمایشگاهی ، تبلیغاتی و سازمانی هستید که علاوه بر داشتن جلوه مناسب و زیبا قیمت نسبتا مناسبی داشته باشند پیشنهاد ما به شما هدایای تبلیغاتی میناکاری می باشد که با بسته بندی های شیک و نفیس متفاوت گروه ما جلوه و ارزش خاصی پیدا کرده اند . تولیدات میناکاری عمدتا شامل گلدان ها (کوزه ها) میناکاری ، بشقاب های میناکاری ، ست های میناکاری می باشند ولی سایر ظروف مانند شکلات خوری ها ، کاسه های پایه دار ، کاسه و بشقاب و… کمتر در معرض توجه هستند .

هدایای تبلیغاتی و سازمانی میناکاری

گلدان های میناکاری معمولا در سایزهای 16 و 20 و 25 سانتی تولید می شوند و مورد توجه هستند . این گلدان های مسی میناکاری شده زیبا با جعبه و بسته بندی هایی متنوع مانند جعبه های ترمه ، باکس های موزه ایی ، جعبه های جیر رو شیشه ایی و…. در مراسم ها ، سمینارها ، نمایشگاه ها و … مورد استفاده قرار می گیرد . قیمت گلدان های میناکاری باتوجه به سایز ، نوع بسته بندی و کیفیت کار انجام شده متفاوت می باشد .رنج قیمتی بین 100000تومان تا 500000 تومان می باشد جهت مشاهده کاتالوگ و لیست قیمت دقیق از لینک زیر بازدید فرمایید

لیست قیمت و کاتالوگ گلدان های میناکاری

هدایای نمایشگاهی میناکاری

بشقاب های میناکاری با بسته بندی های مختلف و گوناگون در سایز های 13 ، 16 ، 20 ، 25 و 30 سانتی با جعبه های جیر شیشه خور ، قاب های PVC  استند های جیر ، جعبه های ترمه ، قاب های گره چینی در سطوح قیمتی مختلف و سطوح کیفیتی مختلف هدایای مناسبی متناسب با بودجه شما قابل سفارش دهی می باشد . کیفیت بشقاب های میناکاری شده مسی با توجه به نوع زیرساخت ، کیفیت قلم زنی ، کیفیت رنگ و لعاب ، ظرافت و کیفیت نقاشی ، کیفیت کوره کاری تعیین می گردد . بشقاب های با کیفیت از زیر ساخت مناسی و قلم زنی بهتر بر خوردار هستند رنگ های استفاده شده برای کار براق تر و درخشان تر هستند و نقاشی بوسیله نقاشهای ماهر و زبر دست انجام می گردد . قیمت هدایای نمایشگاهی و سازمانی بشقاب های میناکاری شده در رنج 80000 تومان تا 300000 تومان می باشند . جهت مشاهده لیست قیمت و کاتالوگ بشقاب های میناکاری از لینک زیر بازدید فرمایید .

لیست قیمت بشقاب های میناکاری

تندیس هدیه تبلیغاتی میناکاری

 تندیس ها و قاب های میناکاری تلفیقی از بشقاب ، گلدان یا پلاک های میناکاری با استند یا پایه چوبی با طرح های اسلیمی ، بته جقه ، گره چینی  ، ساعت و … می باشد . این تندیس ها و قاب های میناکاری در مدل های متنوع و گوناگون و سطوح قیمتی مختاف بسیار مناسب برای هدایای نمایشگاهی ، سمینارها ، مراسمات ، سازمانها می باشند .امکان نصب آرم ، لوگو و نام شرکت شما بر روی تندیس و قاب های میناکاری وجود دارد . در بعضی از این تندیس و هدایای آیه های قرآنی و مناسبتی مثل وان یکاد ، آیه الکرسی ، آیه تحویل سال ( برای هدایای سال نو ) و … کار شده است . قیمت تندیس های میناکاری در رنج 55000 تا 250000 تومان می باشد . جهت مشاهده لیست قیمت و کاتالوگ تندیس و قاب های میناکاری از لینک زیر دیدن فرمایید .

 لیست قیمت و کاتالوگ تندیس میناکاری

هدیه تبلیغاتی مینا کاری

اگر به دنبال پك هديه تبليغاتي نفيس ، خاص و هنري صنايع دستي جهت هديه دادن در سازمان خود ، مراسم ها ، سمينارها و يا نمايشگاه هستيد كه ضمن دااشتن جلوي ه ايي خاص و زيبا هزينه نسبتا زيادي هم نداشته باشد پيشنهاد ما به شما انتخاب ست هداياي تبليغاتي گلدان و بشقاب مينا كاري و يا ساير پك هاي مس و ميناكاري مي باشد . اين هداياي نفيس هنري و نمايشگاهي و سازماني در ساز هاي مختلف و با بسته بندي ها و جعبه هاي مختلف ( جعبه هاي جير شيشه خور ، جعبه هاي ترمه و جعبه هاي قلمكار ) ارائه مي گردد . وجه متمايز ست هاي ميناكاري گروه توليد صنايع دستي نيلگون اين است كه گلدان و بشقاب هاي هر باكس كاملا از نظر قلم و تركيب رنگ و طرح ست شده است و با كيفيت درجه يك توليد شده اند همچنين بسته بندي هاي متمايز با پارچه هاي ترمه و قلمكار توليد و ارائه مي گردد . جهت مشاهده ليست قيمت و كاتالوگ كلي هداياي نفيس صنايع دستي ست هاي ميناكاري از لينك زير استفاده نماييد .

ليست قيمت و كاتالوگ ست هداياي ميناكاري

گروه دوم : هدایای نفیس صنایع دستی و هنری مس و فیروزه کوبی

اگر به دنبال هدایای مدیریتی خاص و نفیس هستید پیشنهاد ما به شما هدایای تبلیغاتی و هنری مس و فیروزه کوب با بسته بندی های خاص و جدید گروه صنایع دستی نیلگون می باشد . انواع ست های صنایع دستی فیروزه کوبی مانند ست های گلدان و بشقاب فیروزه کوبی با جعبه های ترمه یا قلمکار ، ست گلدان و شکلات خوری مس و فیروزه ، ست گلدان و سنگاب فیروزه و یا هدایای تک ماننده انواع گلدان های فیروزه کوب ، شکلات خوری ها مس و فیروه ، سنگاب مس و فیروزه کاری به همراه باکس های موزه ایی یا جعبه ترمه یا قلمکار از جمله موارد پیشنهادی می باشد . جنس ظروف از مس می باشد . که بر روی آنها سنگ های نفیس فیروزه با دقت و ظرافت و هنر خاصی کار شده است و به همین دلیل هدایای با ارزش و خاصی هستند . به همین دلیل پیشنهاد ما برای مهمانان خاص و ویژه شما انتخاب این هدایای تبلیغاتی و هنری است .

هدایای نفیس صنایع دستی مس و فیروزه

 

گروه سوم : هدایای هنری و سنتی مس و پرداز

 هدایای ظروف مس و پرداز یا مس و نقاشی گروه دیگری از محصولات پیشنهادی ما به شما برای انتخاب هدایای تبلیغاتی ، سازمانی ، نمایشگاهی شماست این محصولات هنری و صنایع دستی در مقایسه با هدایای مس و فیروزه کوب قیمت پایین تری داند ولی در مقاسه با محصولات میناکاری قیمت بالاتری دارند . سبک نقاشی کار شده در این ظروف معروف به پرداز می باشد . به همین علت به نام مس و پرداز شهرت یافته اند . ترکیب رنگ های سرمه ایی ، آبی ، قرمز و سبز در نقوش گل و برگ ها با رنگ مسین زیر ساخت جلوه خاصی به این آثار و هدایا بخشیده است . و هنگامی که با بسته بندی های اختصاصی گروه صنایع دستی نیلگون ( شامل جعبه های قلمکار ، ترمه ، باکس های تلفیقی چوب و پلکسی و … ) ترکیب می شوند ارزش و زیبایی کار را دوچندان می کند .کیفیت هدایای تبلیغاتی مس و پرداز با توجه به زیرساخت مسی مناسب ، ظرافت و زیبایی نقاشی ، پرداخت کاری با کیفیت و پلی ستر زنی مناسب تعیین می گردد .هر کدام از مراحل گفته شده در صورتی که به خوبی کار نشود منجر به بی کیفیت شده کار می گردد . روند تولید ظروف مس و پرداز که بعضی به مس و میناکاری یا مس و نقاشی هم نام می برند متفاوت از ظروف و هدایای میناکاری می باشند در محصولات میناکاری زیرساخت کاملا با رنگ سفید لعاب کاری شده و در کوره قرار می گیرد تا لعاب کاملا پخته شود و پس از پخته شدن نقاشی با رنگ های حرارتی مخصوص میناکاری و ابزار مخصوص نقاشی می شوند . پس از پایان کار هم برای پخته شدن رنگ ها و براق شدن ظروف مجددا در کوره در دمای 600 تا 700 درجه سانتیگراد پخته می شوند .اما در ظروف مس و پرداز ظروف لعاب نمی شوند و در کوره قرار نمی گیرند . رنگ های استفاده شده نیز رنگ های حرارتی نیستند .کل ظروف هم نقاشی نمی شود فقط برخی قسمتهای مشخص شده نقاشی شده و مابقی به همان حالت مس باقیمانده و پرداخت می گردد . به جای کوره کاری مرحله آخر هم پلی ستر زنی می شوند

هدایای خاص صنایع دستی

جهت مشاهده لیست قیمت و کاتالوگ کامل محصولات مس و پرداز و انتخاب آنها می توانید از لینک زیر بازدید فرمایید .

لیست قیمت و کاتالوگ هدایای مس و پرداز

هدایای هنری مس و خاتم

ظروف مس و خاتم از جمله هدایای هنری تبلیغاتی  پیشنهادی ما به شما برای استفاده در مراسمات و نمایشگاها ی خود و یا استفاده به عنوان هدایای سازمانی است . جنس اصلی این ظروف از مس می باشد . که توسط اساتید هنرمند خاتم کار بر روی آنها هنر اصیل و با قدمت خاتم کاری کار شده است  . قیمت این هدایای هنری با توجه به کیفیت آن متفاوت است کیفیت در این محصولات با توجه به نوع خاتم کارشده ، تمییزی کار ، کیفیت پرداخت کاری و پلی ستر زنی  تعیین می گردد . بسته بندی های شیک و نفیس ما جلوه و زیبایی کار را دو چندان نموده است در عکس زیر تعدای از این محصولات را مشاهده می کنید . جهت مشاهده لیست کامل از لینک زیر عکس می توانید اسفاده کنید .

هدایای مس و خاتم کاری

  لیست قیمت و نمونه هدایای مس و خاتم کاری

ساعت های دیواری خاتم و میناکاری

مجموعه ساعت های دیواری خاتم با صفحه میناکاری و صفحه های قلمزنی در طرح ها ، نقش ها و مدل های متنوع و در سطوح قیمتی مختلف با توجه به نیاز شما ارائه می گردد . ساعت های دیواری خاتم کاری و منبت کاری معمولا کاربرد های مختلف دارند و قابلیت استفاده در منازل ، ادارات ، دفاتر کار ، فروشگاهها و … دارند . با توجه به اینکه در معرض دید خوبی قرار می گیرند و نمای خوبی ایجاد می کند بسیار مناسب برای هدایای تبلیغاتی هستند خصوصا آنکه قابلیت نصب آرم و لوگو و نام سازمان شما بر روی قاب ساعت یا صفحه داخلی آن وجود دارد که تبلیغ کننده خوبی برای کسب و کار شماست .قیمت ساعت های دیواری صنایع دستی با توجه به عوامل چون کیفیت موتور ساعت ، نوع خاتم بکار رفته در قاب و بدنه ساعت ، کیفیت و نوع صفحه استفاده شده ( صفحه میناکاری یا صفحه جیر ) و کیفیت و زیبایی نقاشی  مینیاتور کار شده در قاب ساعت ها بستگی دارد . در این لیست ما سعی کردیم برای شما نمونه های مختلف ساعت های دیواری صنایع دستی ( خاتم ، مینا ، منبت ) به همراه قیمت آنها برای شما گرد آوری کنیم تا بتوانید راحت تر انتخاب و تصمیم گیری کنید  .جهت مشاهده لیست قیمت و کاتالوگ ساعت های خاتم و مینیاتور از لینک زیر عکس استفاده کنید . جهت خرید عمده ساعت های خاتم با ما تماس بگیرید .

ساعت دیواری خاتم و مینا کاری

لیست قیمت های ساعت های خاتم و مینا

هدایای هنری خاتم کاری شده

محصولات صنایع دستی نفیس و زیبای خاتم کاری از جمله هدایای پیشنهادی ما به شما برای انتخاب هدایای سازمانی ، نمایشگاهی و یا انتخاب هدیه برای پایان سال و یا هدایای مناسبتی است . انواع شکلات خوریها ، خاتم ، جعبه های خاتم ، سرویس رومیزی خاتم ، جاقلمی و جعبه کلینکس و سطل خاتم از جمله تولیدات خاتم کاری است . همچنین می توانید از جعبه های خاتم و شکلات خوریها برای هدیه  دادن به صورت ظرف پر شده شکلات ، آجیل ، شرینی و … استفاده کنید . جهت مشاهده لیست قیمت و کاتالوگ انواع ظروف خاتم کاری شده از لینک زیر عکس استفتده کنید . 

هدایای خاتم کاری

 هدایای نفیس و هنری خاتم کاری

تابلو و ساعت های دیواری معرق چوبی

اگر برای یک هدیه با قیمت مناسب و جلوه خاص هستید جستجو می کنید پیشنهاد ما به شما تابلو ها معرق کاری برجسته با قاب پی وی سی است مزین به آیات قرآنی و اسما الله و یا اسامی امامان  و یا ساعت های معرق کاری شده جنس معرق داخل از چوب و جنس قاب از  پی وی سی می باشد . تولید در سایز های مختلف از بزرگ تا کوچک انجام می گردد و امکان حک آرم لوگو و متن مورد نظر شما در قاب وجود دارد جهت دریافت کاتالوگ کامل تابلو های معرق کاری با ما تماس بگیرید .

تابلو معرق چوبی

لیست قیمت ساعت و تابلو های معرق

خرید بهترین هدایای تبلیغاتی و هنری برای نمایشگاه

بدون شک انتخاب یک هدیه تبلیغاتی مناسب برای نمایشگاه شما می تواند منجر به بازخورد خوبی  برای مخاطبان شما شود و منتج به نتایج ملموسی برای شما بشود . اما انتخاب یک هدیه مناسب با کیفیت مناسب و قیمت مورد نظر شما می تواند کاری سخت و وقت گیر باشد . لیکن ما سعی کردیم برخی هدایای مناسب و شیک و با بسته بندی های متنوع و جذاب در سطوح قیممتی مختلف را برای شما انتخاب و به شما معرفی کنیم تا با خیالی راحت و آسوده انتخاب و سفارش خرید دهید . کلیه هدایای تبلیغاتی و نمایشگاهی ما تولید ایرانی و از صنایع دستی و با بسته بندی های شیک و جذاب می باشد . همچنین دارای کارت ضمانت نامه و اصالت کیفیت می باشد که همراه محصول ارائه می گردد .

پک هدایای نمایشگاهی مس و فیروزه کوب

پشتیبانی تلفنی و یا پیام در واتساپ : 09138750715

 پشتیبانی تلفنی و یا پیام در واتساپ : 09132695546

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *